פיתוח קריירה

מחפשים לפתוח פרק חדש בקריירה? מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?
בואו להתייעץ עם צוות היועצים של ERA:

הכוון תעסוקתי ופיתוח קריירה

הכוון תעסוקתי

ייעוץ תעסוקתי הינו תהליך אבחוני וייעוצי אישי אשר נועד לספק לך מידע, הכוונה מעמיקה בדרך לבחירה מושכלת בנוגע לתחומי תעסוקה עתידיים, בין אם שינויי קריירה או שינויים במקום העבודה.

תוצרי התהליך מאפשרים לך קבלת רקע ומידע מקיף בנוגע למאפיינים והנטיות האישיותיות שלך, לזהות את מערך הכישורים והיכולות שלך ולמפות של הצרכים והשאיפות. זאת, לצד הכוון ואימון להתנהלות אפקטיבית בבחירת תחומי לימוד, תעסוקה וניהול קריירה.

מה כולל התהליך?

תהליך ההכוון התעסוקתי מורכב מפגישות היכרות ומשוב, ויום אבחון מקיף הכולל:

שאלוני סגנון עבודה

מבחנים אישיותיים והתנהגותיים

שאלוני נטיות תעסוקתיות

מבחנים קוגניטיביים

מבחני מצב שונים

מעברי קריירה

מעבר או שינוי קריירה, כמו כל שינוי אחר, מלווה במתח ובאי-וודאות . זו היא תקופה מבלבלת אך היא גם יכולה להוות הזדמנות ללמידה, להיכרות עצמית ולשינוי חיובי.

הפרישה מקריירה ביטחונית הינה אירוע מכונן בחייו של אדם. עם פשיטת המדים, מתמודדים הפורשים עם מגוון רחב של שינויים כגון איבוד הסטטוס, פגיעה בביטחון העצמי ותחושת הערך, התמודדות עם חיי משפחה חדשים וזוגיות שנשחקה, קשיים בבחירת כיוון תעסוקתי חדש, קשיים במציאת עבודה, הסתגלות לתרבות העבודה באזרחות ועוד.

אנו בחברת ERA יועצים, מכירים ומבינים את המאפיינים והצרכים שלכם, ונשמח לסייע לכם למנף את הכישורים הייחודיים לכם, בדרך להתמקם בעמדות מובילות בסביבה האזרחית החדשה.

management-Training

לאחר תהליך האבחון, מוזמן הלקוח לפגישה אישית עם יועצת בכירה, במהלכה דנים במשותף בעיקרי חוות הדעת האישית, שמטרתה לסמן את המאפיינים האישיים, האפשרויות וההזדמנויות העומדות בפני הלקוח. בסיום התהליך מתאפשר:

לקיים שיחות ייעוץ נוספות בתחומי: סיוע בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, מיצוב אישי בארגון, ליווי אישי בכניסה לתפקיד.

לרכוש את חוות הדעת המלאה במידה ויהיה מעוניין במידע נוסף אודות הנטיות, היכולות והמאפיינים האישיותיים שלו.

למידע נוסף ותיאום פגישה חייגו 077-7858687 או כתבו לנו: