ייעוץ ופיתוח ארגוני

ייעוץ ארגוני

תחום הייעוץ והפיתוח הארגוני הינו תחום הליבה המרכזי ב-ERA. פיתוח ארגוני הינו מאמץ ארוך טווח לשיפור יכולתו של הארגון לממש את תכליתו לצד קידום והובלת תהליכי התחדשות, התרחבות ושינוי.

הפיתוח הארגוני טומן בחובו פעולה יזומה בכלל הדרגים והתחומים, החל מחשיבה אסטרטגית והובלת תהליכי שינוי מורכבים עם ההנהלה הבכירה, ועד פיתוח צוות או רה-ארגון ביחידת קצה.

ERA מלווה ארגונים וחברות בכל קשת תהליכי הפיתוח הארגוני, משלבי גיבוש אסטרטגיה ארגונית ועד התאמה מבנית של כל יחידה בארגון.

ERA  מתבססת על ניסיון מעשי מצטבר של עשרות שנות ייעוץ, ועל גישה מולטי-דיסיפלינרית המביאה לשולחן ידע מתחומים שונים, כדי לספק ללקוחות שלנו פתרונות יצירתיים המתאימים בדיוק לצרכיהם הבלעדיים.

שירותי הייעוץ והפיתוח הארגוני
של ERA כוללים:

גיבוש חזון, מטרות ויעדים לארגון.

תכנון והובלת תהליכי שינוי.

גיבוש אסטרטגיה ארגונית.

עיצוב והתאמת מבנה ארגוני ותהליכי עבודה.

ביצוע אבחון ארגוני אינטגרטיבי.

מומחי הייעוץ של ERA מאמינים בגישה מולטי-דיסיפלינרית, ולכן משלבים בתהליך יועצים ופסיכולוגים מתחומי מיון והערכת עובדים, מומחי סיקור ארגוני, מהנדסי תעשייה וניהול לבחינת תהליכים ושיטות עבודה בארגון ויועצים מומחים בתחומי פיתוח והכשרת מנהלים. זאת, כדי לספק פתרונות שלמים, שיצעידו את הארגון אל עבר מימוש מטרותיו.

תהליך הייעוץ והפיתוח הארגוני, מתחיל באבחון ארגוני, שמטרתו לאתר פערים בארגון ביו הרצוי למצוי. לעיתים רבות, הארגון אינו יודע להגדיר כראוי את הרצוי, וזקוק לסיוע והבהרה מצד גוף מקצועי מומחה בניהול תהליכים אסטרטגיים הכוללים גיבוש חזון, מטרות, יעדים ואסטרטגיה ארגונית ברורה ומובחנת.  תהליך הייעוץ הארגוני המנוהל על ידי צוות המומחים של ERA, נפרש עמוק אל תוך הארגון, ובוחן את כל היבטיו, במטרה לספק להנהלה תמונת רנטגן של הנעשה בארגון שלהם, לצד מתן והמלצות אפקטיביות וישימות לשיפור וייעול הארגון.

מעוניינים במידע נוסף אודות הייעוץ הארגוני ERA?
מתלבטים האם השירות הזה מתאים לאופי הארגון שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.